Vi som svarar i telefon eller på mejlen sitter i Borås, där ADinQ har sitt hjärta. Vi gör allt vi kan för att hjälpa dig med din förfrågan snabbt och enkelt.
Tel vxl: 033-72 22 400
Genom att klicka så godkänner ni att informationen som ni bifogar i formuläret skickas till oss som e-post.
Tack! Ert meddelande har skickats!
Ajaj! Någonting gick snett när mailet skulle skickas. Prova att maila oss genom att klicka på brevikonen ovan.

Drivkraften bakom ADinQ

Backoffice
Lisen Nordenswan
Försäljningsdirektör
Telefon: 073-5037816
E-Post: lisen.nordenswan@adinq.se
Veronica Olsson
Backoffice ansvarig
Telefon: 033-7222415
E-Post: veronica.olsson@adinq.se
Louise Honk
Föräldraledig
Telefon: 0702-633552
E-Post: louise.honk@adinq.se
Jenni Holmberg
Backoffice
Telefon: 0722-486883
E-Post: jenni.holmberg@adinq.se
Henrik Lidenhed
Key account manager / affärsutvecklare
Telefon: 033-7222404
E-Post: henrik.lidenhed@adinq.se
Nicklas Högfeldt
Senior key account / mediesäljare
Telefon: 033-7222583
E-Post: nicklas.hogfeldt@adinq.se
Innesälj riks
Lina Norrman
Mediesäljare
Telefon: 0702-836908
E-Post: lina.norrman@adinq.se
Joel Svensson
Mediesäljare
Telefon: 0702-836889
E-Post: joel.svensson@adinq.se
Niclas Andersson
Mediesäljare
Telefon: 0725-990409
E-Post: niclas.andersson@adinq.se
Region sydväst
Roger Svensson
Teamleader / mediesäljare
Telefon: 033-7222587
E-Post: roger.svensson@adinq.se
Sylvester Kwiatkowski
Mediesäljare skåne
Telefon: 0725-990411
E-Post: sylvester.kwiatkowski@adinq.se
Lars Axelsson
Mediesäljare
Telefon: 033-7222413
E-Post: lars.axelsson@adinq.se
Tomas Sandell
Mediesäljare
Telefon: 033-7222418
E-Post: tomas.sandell@adinq.se
Henrik Karlsson
Mediesäljare
Telefon: 033-7222588
E-Post: henrik.karlsson@adinq.se
Jon Alm
Mediesäljare
Telefon: 033-7222589
E-Post: jon.alm@adinq.se
Tobias Eriksson
Mediesäljare Skaraborg
Telefon: 0725-990403
E-Post: tobias.eriksson@adinq.se
Frida Weidemar
Mediesäljare Kalmar-Växjö-Linköping
Telefon: 0707-559870
E-Post: frida.weidemar@adinq.se
Magnus Einarsson
Mediesäljare
Telefon: 033-7222401
E-Post: magnus.einarsson@adinq.se
Patrik Adqvist
Mediesäljare
Telefon: 033-7222402
E-Post: patrik.adqvist@adinq.se
Region Stockholm
Niclas Hellqvist
Teamleader / mediesäljare
Telefon: 021-4403403
E-Post: niclas.hellqvist@adinq.se
Andy (Ann-Charlotte) Hjort
Mediesäljare
Telefon: 0721-672682
E-Post: andy.hjorth@adinq.se
Johan Sund
Mediesäljare
Telefon: 0725-990405
E-Post: johan.sund@adinq.se
Region Mälardalen Örebro Karlstad
Tina Back
Teamledare Mälardalen-Örebro Karlstad / affärsansvarig LED
Telefon: 021-4403401
E-Post: tina.back@adinq.se
Johanna Edström
Mediesäljare Värmland
Telefon: 0729-612784
E-Post: johanna.edstrom@adinq.se
Anders Nylander
Mediesäljare Örebro
Telefon: 0725-990401
E-Post: anders.nylander@adinq.se
Arne Skaale
Mediesäljare Eskilstuna
Telefon: 0701-414738
E-Post: arne.skaale@adinq.se
Region norr
Christer Eriksson
Mediesäljare Sundsvall-Borlänge-Gävle
Telefon: 0706-887730
E-Post: christer.eriksson@adinq.se
Tommy Lindmark
Mediesäljare Örnsköldsvik-Umeå-Piteå
Telefon: 0725-691991
E-Post: tommy.lindmark@adinq.se
Administrationen
Fredrik Adlercreutz
VD
Telefon: 0703-416486
E-Post: fredrik.adlercreutz@adinq.se
Stefan Sjöberg
Business controller
Telefon: 033-7222406
E-Post: stefan.sjoberg@adinq.se
Kenneth Qvarfordt
teknik & IT-Chef
Telefon: 033-7222416
E-Post: kenneth.qvarfordt@adinq.se
Jonas Pettersson
Teknik / IT
Telefon: 033-7222584
E-Post: jonas.pettersson@adinq.se
Josefine Thyrén
Ekonomi / order
Telefon: 0729-641403
E-Post: josefine.thyren@adinq.se
Erika Köhlberg
Kontorsservice
Telefon: 033-7222400
E-Post: erika.kohlberg.adinq@gmail.com
Marie Thyrén
Ekonomi / fakturor
Telefon: 033-7222408
E-Post: marie.thyren@adinq.se
Peder Norinder
Montör
Telefon: 0701-808089
E-Post: peder.norinder@adinq.se
Produktionsteamet
Martin Lövgren
Produktionschef
Telefon: 033-7222417
E-Post: martin.lovgren@adinq.se
Henrik Skoglund
Producent / 3D animation / Web
Telefon: 033-7222407
E-Post: henrik.skoglund@adinq.se
Linus Karlsson
Producent
Telefon: 033-7222585
E-Post: linus.karlsson@adinq.se
Erik Johansson
Filmare / Producent
Telefon: 033-7222410
E-Post: erik.johansson@adinq.se
Anna Ebenhag
Produktionsassistent
Telefon: 033-7222414
E-Post: anna.ebenhag@adinq.se
Tommy Doverhag
Filmfotograf
Telefon: 0701-890406
E-Post: tommy.doverhag@adinq.se
Mattias Sundberg
Producent
Telefon: 0709-348327
E-Post: mattias.sundberg@adinq.se
Fredrik Frisenbrink
Producent
Telefon: 033-7222581
E-Post: fredrik.frisenbrink@adinq.se
Kristian Thörnblom
Producent
Telefon: 0709-787508
E-Post: kristian.thornblom@adinq.se